Trbet Giriş Paneli Sorunları

Trbet giriş paneli sorunları dendiğinde akla gelebilecek ilk şey şifre sıfırlama problemidir. Giriş yapma işlemini ilk başladığınızda sitenin sağ üst köşesinde gördüğünüz giriş yaptı Sonra tıklamanız gerekmektedir. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan kullanıcı adı ve şifrenizi girmeli ve girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza bağlanmalısınız. Giriş paneli sorunlarından en büyüğü olan şifre unutma problemi kullanıcılarımızın en çok karşılaştığı problemdir. Bu problemin önüne geçebilmek için yapmanız gereken Öncelikle aklında kalacak bir şifre belirlemektir. Bunu yaparken hem güvenliğinizi riske atmayacak hem de sizin anlatmanıza engelleyecek bir şifre belirlemelisiniz. Bunun dışında yine de şifrenizi unuttuğunuzda veya şifrenizi sıfırlamak istediğinizde giriş yap panelinde gördüğünüz şifremi unuttum butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan adımları tekrarlamalı ve bu adımları tekrarladıktan sonra şifrenizi sıfırlamalısınız. Şifresini unutan bahis sever kullanıcılar şifrelerini sıfırlamak zorundadırlar.

Trbet Şifre Sıfırlama

Trbet şifre sıfırlama işleminde ise kullanıcılara yapmaları gereken şey öncelikle giriş yap butonunda göreceğiniz şifremi unuttum ibaresine tıklamaktır. Bu ibareye tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan mail adresi kısmını doldurmalısınız. Onaylandıktan sonra mail adresinize bir şifre sıfırlama maili gelecektir. Bu mailde bulunan linki tıkladıktan sonra açılan sayfadan yeni şifrenizi gireceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu alanda yeni şifrenizi oluşturabilir ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Trbet Canlı Destek

Trbet canlı destek hizmeti kullanıcılar 7/24 problemlerini çözüp sorunlarına yardımcı bulabilirler. Bu konuda yapmaları gereken tek şey sağ alt köşede bulunan canlı destek ekibine tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak canlı destek hizmetine ulaşabilir ve konuşma başlatabilirsiniz. Bu ekibe ulaştıktan sonra kullanıcının isteği kadar konuşma devam edebilir ve tatmin olana kadar yardım alabilirsiniz.

Trbet VPN Uygulaması

Trbet VPN uygulaması kullanabileceğiniz alternatif yöntemlerden birisidir. VPN dediğimiz uygulamalar yasaklı olan sitelerde oldukça büyük bir ihtiyacı gidermeyi başarıyor. VPN uygulamaları ile birlikte internette bir koridor açıyorsunuz ve IP adresini değiştirmiş oluyorsunuz, dolayısı ile Türkiye IP ile değil dünyanın farklı noktalarındaki yerlerin IP ile birlikte siteye girişi sorunsuz hale getirebiliyorsunuz, fakat VPN uygulamaları bazı olumsuz tarafları da bulunuyor.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply